Міжнародний день пам’яті про чорнобильську катастрофуСьогодні студенти ННІ СПМО 216-с групи провели захід, приурочений вшануванню  пам’яті Чорнобильської катастрофи.

26 квітня 1986 року вогонь Чорнобиля опалив землю і душі мільйонів громадян. Світ облетіла вістка про жахливу аварію на Чорнобильській АЕС, що завдала невиліковних ран українському народу. Минають роки, але чорна віха Чорнобиля і сьогодні кидає свою тінь на долі мільйонів українців.

Аварія на ЧАЕС – найбільша техногенна катастрофа за всю історію ядерної енергетики у світі, яка змінила радіаційне становище, екологію, долі людей не тільки на європейському континенті, а й у всьому світі.

Студенти провели виховний захід, поділились короткою інформацією про Чорнобильську трагедію, показали документальний фільм, який повною мірою передає масштаби катастрофи. Також розповіли цікаві факти, які для деяких були невідомими.

Чорною плямою стала на нашій блакитній планеті трагедія Чорнобиля. Ця біда назавжди залишиться у пам’яті людей, як застереження того, що науково-технічний прогрес може приносити і гіркі плоди.

Нехай прийдешні покоління завжди пам’ятатимуть уроки Чорнобиля, щоб над нашою планетою завжди було мирне чисте небо, а в оселях панував лише мир, щастя та добробут.

Інформацію підготувала куратор Студентської наукової лабораторії

«Екологічна освіта для сталого розвитку» Саєнко Ю.О.

Залишити відповідь