21 березня 2019 року делегація викладачів та студентів  від кафедри української і зарубіжної літератури Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького взяла участь у Міжнародному науково-методичному семінарі «Тренди в освіті». Семінар відбувся на базі Гомельського державного університеті імені Франциска Скорини за підтримки адміністрації університету, декана філологічного факультету  (Полуян О.М.) та завідувача кафедри білоруської мови (Воінової О.М.).

Під час семінару були представлені теми, що стосуються використання масових онлайн-курсів (Шарова Т.М., Кузьменко В.О.), візуалізації навчального матеріалу (Землянська А.В., Бондаренко Є.Є.), розвитку медіаграмотності (Шаров С.В., Георгієва А.С.), проблем текстоцентричного підходу у викладанні мови (Лящчинська О.О.), розвитку комунікативної компетентності (Станкевич О.О.) та ін. Усі присутні взяли активну участь в обговоренні доповідей, майстер-класах з використання ІКТ в освітньо-науковій діяльності.

У подальшій роботі вбачаємо продовження активної міжнародної співпраці між Мелітопольським державним педагогічним університетом імені Богдана Хмельницького та Гомельським державним університетом імені Франциска Скорини у напрямку імплементації  сучасних тенденцій в освіті та науці.

Інформацію підготували доц. Шарова Т.М., доц. Землянська А.В., доц. Шаров С.В.

Залишити відповідь