28 березня 2020 р. о 20.30 відбулась Міжнародна природоохоронна акція «Година Землі 2020 р.: природа має значення».

Година землі ‒ це найбільша світова ініціатива на підтримку збереження Планети та сталого використання її ресурсів.

Студентська наукова лабораторія «Екологічна освіта для сталого розвитку» (керівник: кандидат педагогічних наук, доцент Мелаш В.Д.; куратор: асистент Варениченко А.Б.) кафедри початкової освіти також взяла участь в акції.

Учасниками акції стали студенти денного (І-IV курсів) та заочного відділення спеціальності «Початкова освіта».

Метою акції було доєднатися до глобального руху і внести свій вклад у збереження ресурсів і біорізноманіття через символічне вимкнення світла безпосередньо у день акції та організувати природоохоронну активність, щоб привернути увагу громадськості до екологічних проблем і надмірного споживання природних ресурсів.

Цього року Година Землі фізично відзначатиметься по домівках. Наша увага зосереджена на збереженні життів – власного та близьких. І це найприродніша риса кожної живої істоти на Планеті.

Година Землі, як і раніше, – символічне вимкнення на одну годину зайвого освітлення та електроприладів, час для відчуття себе дітьми цієї неймовірної Планети. Але, головне, – це імпульс для розвитку, освіти та осмислення звичок – власних, родини, компанії та цілої країни заради життя в гармонії з природою.

У ході акції студенти вдома займались обрізкою квітів, дерев; підгодовували пташок, встановлювали шпаківні, піклувались про домашніх улюбленців, сортували сміття; пророщували зерна пшениці; висаджували зелень на підвіконні (цибуля, кріп, петрушка, базилік, листові різновиди салатів).

Студенти заочного відділення долучили до підтримки акції учнів початкових класів, які вдома висаджували квіти, кущі, дерева; займались удобренням домашніх квітів; переглядали фільми про природу.

Цього року «Година Землі 2020 р.» – це більше, ніж година! Ми повинні діяти щодня, роблячи невеликі кроки назустріч майбутньому без зміни клімату, у якому всі забезпечені природними ресурсами, у якому людина живе в гармонії з природою! Треба замислитися!

Інформацію підготувала асистент Варениченко А.Б.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *