Міжнародна науково-практична конференція «Інформаційні технології в освіті та науці»13-14 червня 2019 р. у Мелітопольському державному педагогічному університеті імені Богдана Хмельницького розпочала роботу Міжнародна науково-практична конференція «Інформаційні технології в освіті та науці».

Естафету наукових заходів університету продовжила кафедра інформатики і кібернетики факультету інформатики математики та економіки МДПУ. Організаторами конференції виступили: Міністерство освіти і науки України, Мелітопольський державний педагогічний університет імені Богдана Хмельницького, Інститут модернізації змісту освіти, Інститут інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України, Запорізький національний університет, Бердянський державний педагогічний університет, Українська інженерно-педагогічна академія, Класичний приватний університет, Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, Львівський національний університет імені Івана Франка, Софійський технічний університет, Вроцлавський природничий університет, Русенський університет «Ангел Кънчев», Сілезький університет в Катовіцах та Ștefan cel Mare University of Suceava.

У роботі конференції взяли участь 215 науковців, викладачів, аспірантів і студентів закладів вищої освіти, вчителів з різних країн  та різних регіонів України.

До уваги вимогливої, досвідченої аудиторії представлено 118 доповідей (470 сторінок) за шістьма тематичними напрямами:

  • Інформаційно-комунікаційні технології в освіті
  • Інформаційні технології у наукових дослідженнях
  • Інноваційні підходи до навчання інформатики у сучасній школі
  • Акмеологія професіоналізму: теорія, реалії, досвід
  • Проблеми професійної підготовки IT фахівців
  • Актуальні напрями розробки програмного забезпечення

З вітальним словом до учасників конференції звернувся ректор Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького, доктор біологічних наук, професор Солоненко Анатолій Миколайович. Далі виступив Осадчий Вячеслав Володимирович, доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри інформатики і кібернетики МДПУ імені Богдана Хмельницького, який зробив ретроспективний екскурс до історії започаткування і проведення конференції.

13 червня відбулось надзвичайно інформативне пленарне засідання, а вчителі міста були запрошені на майстер-класи «Майстерня ІКТ в освіті» та «Майстерня Основи програмування мовою Python» від викладачів кафедри інформатики і кібернетики доцента Осадчої Катерини Петрівни та студентів спеціальності 122 Комп’ютерні науки. Робота конференції продовжилася 14 червня за секціями.

Тези доповідей учасників опубліковані у збірці матеріалів конференції, у науковометричному електронному виданні «Ukrainian Journal of Educational Studies and Information Technology» та у фаховому виданні „Науковий Вісник Мелітопольського державного педагогічного університету. Серія: Педагогіка”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *