Міжнародна конференція «Шкільний вчитель нового покоління»26 листопада 2019 р. делегація Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького відвідала Міжнародну конференцію «Шкільний вчитель нового покоління», яка проводилась під егідою Британської Ради в Україні та Міністерства освіти і науки України. До складу делегації увійшли декан філологічного університету, доцент Коноваленко Т.В., доцент Гончарова О.А. Як учасники робочої групи однойменного проекту доцент Насалевич Т.В. і студентка четвертого курсу Павленко А.

Програму конференції було представлено виступами керівника експертної групи з питань розвитку кваліфікацій, освіти дорослих та педагогічної освіти Міністерства освіти і науки України Ігоря Балуби,  Директора Британської Ради в Україні Саймона Вільямса, зовнішнього незалежного експерта з навчання англійської мови Алана Маккензі та консультанта проекту Рода Болайто. Члени робочої групи отримали сертифікати про участь у проекті у складі робочої групи.

Учасники проекту висловили побажання щодо продовження проекту з написання програми навчання методики іноземних мов для підготовки магістрів.

Матеріал підготовлено доцентами Т.В.Коноваленко і Т.В.Насалевич

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *