Ми щороку зустрічаємо свято – Перемоги радісної день…У цей світлий день ми знову повертаємося до незабутнього травня 1945 року, аби з глибокою повагою згадати тих, хто виборов перемогу в страшному поєдинку з німецько-фашистськими загарбниками. 9 Травня назавжди залишиться для нас затьмареним гіркотою втрат і осяяним сонцем звитяги.

Святкове різнобарв’я концерту розпочалося з виступу студентів Мелітопольського медичного коледжу Білоуса Євгена та Корнієнко Вероніки. Цього дня звучали задушевні пісні та поезія у виконанні Артема Дурманджи, Валерії Безух, Антона Макрухи, Вікторії Пачевої, Каріни Моложон, зачаровуючи танці у виконанні Мелітопольської дитячої школи мистецтв (керівник – Олена Радалова), хореографічного ансамблю «Цвіт папороті» МДПУ імені Богдана Хмельницького (керівник – Ускова Олена) та інші. Кожен виступ глядацька зала зустрічала бурхливими оплесками.

В університеті стало доброю традицією запрошувати ветеранів війни і праці на урочистості, присвячені великому святу всього людства. Ось і 7 травня відбулася зустріч цих мужніх людей у стінах вишу.

Свята пам’ять про Велику Вітчизняну війну залишається з нами як взірець мужності, сили духу, самопожертви, тяжкої ратної праці та водночас вічної скорботи за тими, хто віддав життя за свободу Вітчизни. Про загиблих воїнів сьогодні нагадують меморіальні дошки та пам’ятники. Та найголовніший меморіал – людська пам’ять.

Тож схилімо голови перед тими, хто віддав своє життя за світле майбутнє та мирне небо.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *