В рамках «Методичної майстерні педагога Нової української школи» 8 лютого 2019 року на базі спеціалізованої школи №25 з поглибленим вивченням іноземних мов відбувся методичний семінар з підвищення кваліфікації вчителів німецької мови м. Мелітополя на тему «Цифрові технології в начанні німецької мови». Цей обмін досвідом з колегами міста організовано та проведено старшим викладачем кафедри німецької філології О.А.Лебєдєвою.

Метою заходу було сприяння медійній компетенції вчителів, реалізація навчальних цілей та активностей завдяки використанню завдань на медіа-основі.

В семінарі взяли участь 22 вчителя німецької мови шкіл міста Мелітополя. Всі вони мали змогу познайомитися із великою кількістю завдань на основі мультимедіа та спробували на практиці деякі програми й інструменти, які дозволяють їм самим створювати подібні завдання на основі цифрових медіа і роблять заняття дійсно сучасними та наближеними до учнів. Також було продемонстровано, як можна поєднати роботу онлайн і в аудиторії.

Семінар отримав багато схвальних відгуків та побажань щодо тематики наступних зустрічей в рамках «Методичної майстерні педагога Нової української школи».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *