22 лютого 2019 р. на базі філологічного факультету відбувся семінар з підвищення кваліфікації «Реалізація принципів інтерактивності та комунікативно-орієнтованого навчання німецької мови на основі застосування медіазавдань».

Семінар для вчителів німецької мови Мелітопольського району пройшов у рамках «Методичної майстерні педагога Нової української школи». Захід організовано та проведено старшим викладачем кафедри німецької філології Оленою Анатолієвною Лебєдєвою.

Метою заходу було підвищення якості засвоєння німецької мови школярами завдяки застосуванню новітніх технологій, а саме інтерактивних медіазавдань.

У семінарі взяли участь 11 вчителів німецької мови. У першій частині семінару були презентовані нові методи роботи із урахуванням принципів інтерактивності та комунікативно-орієнтованого навчання німецької мови. А вже у другій частині учасники семінару змогли випробувати медіазавдання на практиці та під час роботи в групах вчилися самостійно створювати інтерактивні навчальні завдання. В кінці були зібрані відгуки стосовно семінару за допомогою графічного оцінювання. Вчителями були відмічені інструменти роботи, які були для них найбільш цікавими та обов’язково будуть використані в найближчий час в практиці навчання німецької у школах.

Автор статті: Євгенія Лебєдєва

Автор фото: Євгенія Лебєдєва

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *