ШАНОВНІ ДРУЗІ, КОЛЕГИ,

УСЯ ОСВІТЯНСЬКА СПІЛЬНОТА!

Мелітопольський державний педагогічний університет імені Богдана Хмельницького продовжує свою роботу в умовах переміщення! Освітній процес в університеті здійснюється виключно за Стандартами вищої освіти України та освітніми програмами, які акредитовані в Україні.

Наш заклад має славетну 100-річну історію, відомий своїми здобутками в освітній, науковій, спортивній та мистецьких галузях держави. Наразі проходить перереєстрація юридичної адреси МДПУ імені Богдана Хмельницького на підконтрольну Україні територію на базі Хортицької національної навчально-реабілітаційної академії!

Усім співробітникам, науково-педагогічному та студентському колективу університету в найближчий час буде відновлено соціальні виплати!

Здобувачі випускних курсів 2022 року отримують дипломи про вищу освіти державного зразка.

Освітній процес і надалі відбуватиметься з використанням дистанційних технологій на офіційному сайті центру освітніх-дистанційних технологій dfn.mdpu.org.ua.

Колектив МДПУ імені Богдана Хмельницького висловлює подяку за підтримку Міністерству освіти і науки України, народному депутату України Сергію Мінько, ЗОВА, Мелітопольському міському виконавчому комітету в особі міського голови Івана Федорова та керівництву Хортицької національної навчально-реабілітаційної академії.