11 жовтня 2018 р. відбулася гра КВК на Кубок ректора Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького.

Захід став одним з багатьох, що присвячених 95-річчю вишу. Приємним бонусом для глядачів стала участь в грі команд з «Ліги сміху».

Цього разу в університеті вирішили відійти від усталених традицій і, замість п’яти команд від факультетів, на сцену вийшли лише дві команди: нинішніх і колишніх студентів МДПУ. Команду нинішніх студентів склали КВНщики з різних факультетів. В команду колишніх студентів університету «СБУ», увійшли, серед інших, Михайло Семикин, Олександр Павленко, Мткола Дубовий, Костянтин Попенко, Олександр Сорокін. Крім них за Кубок ректора змагалися команди «Ліги сміху»: «Ветерани космічних військ» і «Прозорий гонщик».

Подивитися гру зібрався повний зал. Довелося доставляти додаткові стільці, щоб вмістити якомога більше охочих.

Змінено і формат оцінювання виступів. Замість виставлення традиційних балів після кожного конкурсу, членам журі запропонували віддати свій голос за одну з вподобаних команд. Володаря Кубка ректора обирали директор КП «Парк культури та відпочинку імені М.Горького» Олег обрізання, заступник начальника управління молоді та спорту Тетяна Несват, директор департаменту документально-організаційного забезпечення міськвиконкому Наталія Доломан і президент Асоціації «КВК України» Михайло Агранат.

За підсумками голосування Кубок ректора таки залишився в Мелітополі. Перемогу здобула команда колишніх студентів університету.

Стаття Валерії Вовк

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *