МДПУ увійшов до когорти закладів вищої освіти України, яким у 2020 році буде повне державне фінансуванняДнями Міністерство освіти і науки України вперше опублікувало дані про розподіл державних коштів між закладами вищої освіти та чіткими критеріями цього розподілу.

Цього року 94 навчальні заклади отримають 100–120% від бюджету 2019 року. Водночас 54 університети втратять частину фінансування у 2020 році.

Мелітопольський державний педагогічний університет імені Богдана Хмельницького отримав фінансування 102,3%. Міністерство освіти і науки України відмітило належним чином результати роботи, до складу якого входять: контингент студентів, позиція вишу в рейтингах, обсяг коштів на дослідження, міжнародна активність та інтернаціоналізація освіти, масштаб університету. По кожному з цих напрямків МДПУ демонструє дуже добрі результати.

Вітаємо колектив Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького з високою держаною оцінкою, яка дає університету стимул розвиватись ще динамічніше!

 

Детальний розподіл державного фінансування між ЗВО у 2020 році можна переглянути тут.

Залишити відповідь