Опубліковано рейтинг «4 International Colleges & Universities-2020», який досліджує якість представлення та популярність вишів у Інтернет-просторі. Згідно з ним Мелітопольський державний педагогічний університет імені Богдана Хмельницького посів 20-ту сходинку серед усіх закладів вищої освіти України! У порівнянні з минулою версією рейтингу (липень 2019 року), університет покращив свій результат на 13 позицій. Вперше у своїй історії, починаючи з 2005 року (саме тоді світу був представлений даний рейтинг), наш університет став срібним призером серед педагогічних ЗВО України!

Серед університетів Запорізької області МДПУ продовжує впевнено утримувати другу сходинку, відстаючи лише від Запорізького національного університету.

Всі ці показники свідчать про те, що завдяки творчій і злагодженій роботі колективу досягнуті вагомі позитивні зміни.

Нагадаємо, що рейтинг uniRank University Ranking, раніше відомий як 4ICU, позиціонує себе як неакадемічний рейтинг, що досліджує якість представлення та популярність вишів у Інтернет-просторі на основі незалежних вебометричних показників, зібраних з авторитетних джерел (Moz, Majestic, SimilarWeb та Amazon Alexa). Автори рейтингу зазначають, що такий підхід покликаний допомогти студентам, викладачам та науковцям оцінити загальну популярність університету.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *