Якщо ти першокурсник одного із найкращих педагогічних закладів вищої освіти України, то наступна інформація буде ну дууууже корисною!

Для забезпечення якісного надання освітніх послуг наш університет використовує технологію дистанційного навчання, зокрема у нас наявна платформа Центру освітніх дистанційних технологій (https://dfn.mdpu.org.ua), на якій розміщені курси, які ви вивчатимете.

Курс містить усі необхідні навчальні матеріали (тексти лекцій, завдання, посилання на відео-лекції, тестові завдання та багато інших елементів).

Для користування курсами вам необхідно зайти на сайт https://dfn.mdpu.org.ua та ввести свій власний логін та пароль. Логін та пароль вам будуть надані кураторами груп.

Після успішного входу завантажиться сторінка «Особистий кабінет», в якому будуть розміщені посилання на курси навчальних дисциплін, які ви вивчатимете.

Перед тим як розпочати роботу з курсом, радимо переглянути «Інструкції щодо використання ресурсів сайту ЦОДТ», які розміщені на головній сторінці.

У разі виникнення додаткових запитань звертайся на електронну пошту центру cdn@mdpu.org.ua, тільки не забудь вказати власне ПІБ та номер групи.

До старту нового навчального року 8 днів! Впевнено крокуємо до нової освітньо-наукової пригоди!

 

ЩЕ БІЛЬШЕ ПОРАД ДЛЯ ПЕРШОКУРСНИКІВ САМЕ ТУТ! (ПЕРЕГЛЯНУТИ)