24 серпня відзначається найважливіше для кожного українця свято — День Незалежності України.

   Наша країна подолала важкий шлях у боротьбі за волю. Незалежність відкрила широкі можливості для створення власного демократичного державного апарату, духовного розвитку, економічного прогресу та самореалізації кожного громадянина. Сьогодні, 21 серпня, напередодні святкуваня двох державних свят, в Мелітопольському державному педагогічному університеті імені Богдана Хмельницького відбувся урочистий мітинг, приурочений Дню Прапора та 29-ій річниці Незалежності України.
     Захід відбувся за участю адміністрації університету на чолі з ректором, деканів факультетів, викладачів, працівників та студентів.
Усіх присутніх привітали ректор університету Солоненко А.М. і куратор з національно-патріотичного виховання студентської молоді Полякова Л.І., які побажали щастя, добра, миру, злагоди і глибокої віри у гідне майбутнє рідного краю та України.
В знак пам’яті та пошани тим, хто віддав своє життя заради волі, свободи і незалежності на нашій землі,відбулося покладання квітів до пам’ятної дошки студента природничо-географічного факультету Пальгуєва Олександра.
    Яскравим доповненням заходу стала пісні “Я люблю Україну свою” у виконанні студента хіміко-біологічного факультету Білоуса Євгена.

     Вітаємо з Днем Незалежності України та бажаємо процвітання, стабільності, злагоди й миру рідній землі!

Залишити відповідь