Нарешті це сталось! Команда студентів і викладачів Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького разом з громадською організацією «Community Plus» виграли грант на реалізацію проєкту Хаб Інфомедійно-грамотних Громадян Мелітополь!

Грантова діяльність реалізується в рамках проєкту IREX in Ukraine «Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність».

Починаємо активну фазу упровадження усіх наших ідей. Обіцяємо, що буде цікаво, корисно, актуально. Запрошуємо на заходи громадян міста Мелітополя, Мелітопольського району, Запорізької області та всієї України. Щиро дякуємо за консультативну допомогу, супровід і підтримку Любові Квасюк, Олені Тараненко, Олександрі Проценко!

Бажаємо натхнення і успіху нашій дружній команді: Тетяні Колодиній, Олені Федюніній, Катерині Дуднік, Дар’ї Жук, Ернесту Муртазієву, Ірині Наумук, Надії Акуловій, Наталії Глебовій, Ларисі Поляковій!

Проект «Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність» виконується Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX) за підтримки Посольств США та Великої Британії, у партнерстві з Міністерством освіти і науки України та Академією Української преси.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *