МДПУ ОТРИМАВ БЕЗКОШТОВНИЙ ДОСТУП ДО COURSERA FOR CAMPUS

З метою підвищення якості навчання та викладання в період навчання в дистанційному режимі Мелітопольський державний педагогічний університет імені Богдана Хмельницького отримав безкоштовний доступ до платформи онлайн-курсів Coursera в рамках проекту Coursera for Campus.

У зв’язку з епідемією коронавіруса, у багатьох країнах вводиться карантин: закриваються освітні установи. Внаслідок цього, одна з найбільших освітніх платформ Coursera for Campus надає для студентів та викладачів по всьому світу, чиї заклади вищої освіти знаходяться на карантині, безкоштовний доступ до своїх курсів.

 Для того, щоб скористатися цією послугою, заклад вищої освіти повинен зареєструватися на платформі. Після цього студентам буде надано доступ до більш ніж 3800 курсів і 400 спеціалізаціям від кращих університетів світу і галузевих партнерів Coursera. Доступ забезпечено з 12 березня по 31 липня 2020 року, після чого він щомісяця буде продовжуватися, якщо ситуація не покращиться.

Курси переважно англійською мовою, що надає можливість як студентам, так і викладачам,  удосконалити свою англійську.

Усі охочі здобувачі можуть зареєструватися на курси. Для цього потрібно надіслати своє прізвище,  ім’я,  адресу електронної пошти та назву галузі знань, яка Вас цікавить, на адресу denysenko_nadiia@mdpu.org.ua. Після реєстрації Ви отримаєте доступ до всіх курсів, навіть тих, які є платними.

Бажаємо Вам успіхів!

Залишити відповідь