МДПУ імені Богдана Хмельницького у поступі до майбутнього8-9 листопада 2019 р. у м. Києві відбувся VII Національний Форум «Бізнес і Університети: Future of Work». Програмою форуму було передбачено Презентацію аналітики Центру «Розвиток КСВ» «Future of Work: 10 трендів у роботі майбутнього» , панельні дискусії за блоками «Робота Майбутнього», «Освіта Майбутнього», «Співпраця Бізнесу та Університетів заради Майбутнього», а також різноманітні майстер-класи.

Спікерами панельних дискусій були Єгор Стадний, заступник Міністра освіти і науки України; Марина Мунтаніол, старша консультантка практики «People Advisory Services» компанії EY в Україні; Наталія Бухалова, генеральна директорка компанії UMG; Олександр Бесан, керівник відділу моделювання та великих даних Альфа-Банк Україна; Євген Бондаренко, Директор з управління персоналом «Медіа Групи Україна»; Алекс Ліссітса, генеральний директор групи компаній «ІМК», президент Українського клубу аграрного бізнесу; Jorg Rainer Noennig, професор, директор лабораторії «Knowledge Architecture» в Технічному університеті міста Дрезден; Анна Жарова, співзасновниця та генеральна директорка Israeli-Ukrainian Alliance; Надія Денисенко, менеджерка проекту «Супільство і Держава» Академії ДТЕК та ін.

Серед запрошених учасників від Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького виступала проректор з наукової роботи, доктор педагогічних наук, професор Людмила Москальова. Окрім отримання цікавої інформації, учасники отримали запрошення до співпраці із Career Hub для використання інноваційних інструментів кар’єрного консультування та обміну досвідом, а також доступ до відео-курсу з фінансової грамотності, КСВ-курсу (онлайн-платформи Impactorium.org), лідерської програми для молоді «SDG-Амбасадори», курсу з підприємництва для студентів ЗВО та ін.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *