Шановні співробітники!

В рамках програми, що реалізується Міністерством освіти та науки України Мелітопольський державний педагогічний університет імені Богдана Хмельницького отримав розширений доступ до журналів і книг видавництва Elsevier на платформі ScienceDirect.

Мультидисциплінарна платформа ScienceDirect забезпечує всебічний доступ до літератури з усіх галузей науки, надаючи можливість ознайомитися з більш ніж 13 млн. публікацій з 2500 наукових журналів і більше 33000 книг видавництва Elsevier, а також величезним числом журналів, опублікованих престижними науковими спільнотами.

Платформою ScienceDirect користуються більш ніж в 70 країнах. Зміст платформи поповнюється щодня. ScienceDirect є найефективнішою і повною електронною інтерактивною системою, що дозволяє знайти і оцінити якісну науково-технічну інформацію.

Вхід до платформи ScienceDirect можна здійснити за посиланням: www.sciencedirect.com. Щоб отримати розширений доступ, необхідно використовувати той же самий обліковий запис (логін та пароль), що і у Scopus.

 

Залишити відповідь