МДПУ імені Богдана Хмельницького на порозі нових професійних відкриттів та досягненьМелітопольський державний педагогічний університет імені Богдана Хмельницького у результаті успішного конкурсного відбору серед педагогічних ЗВО України  отримав право на участь у масштабному проекті «Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність». Цей проект спрямований на формування навичок медіаграмотності та критичного сприйняття інформації у студентів та виконується Радою Міжнародних наукових досліджень та обмінів IREX за підтримки посольств Великої Британії та США у партнерстві з Міністерством освіти і науки України та Академією Української преси.

Делегація у складі 20 викладачів, об’єднаних у дві робочі групи (керівники груп: доцент Світлана Ізбаш та доцент Тетяна Коноваленко),  братимуть участь у дворічній програмі нового компоненту, спрямованого на розробку й упровадження методологічних підходів та матеріалів із розвитку навичок інфо-медійної грамотності у навчальні програми підготовки студентів університету, що дозволить забезпечити компетентнісний підхід до підготовки майбутніх педагогів на якісно оновленому рівні, зокрема з імплементацією компетентності критичного сприйняття інформації у студентів.

До складу однієї з робочих груп (керівник групи – доцент С.С. Ізбаш) увійшли: доценти кафедри української і зарубіжної літератури: Т.М. Шарова (завідувач кафедри), С.В. Шаров, А.В. Землянська; доценти кафедри інструментального виконавства та музичного мистецтва естради: Я.В. Сопіна (начальник навчально-методичного відділу), Л.М. Котова та О.М. Антоненко; доцент кафедри соціології І.В. Букрєєва; доцент кафедри ботаніки і садово-паркового господарства Т.А. Логвіна-Бик; асистент кафедри математики і фізики Т.І. Таблер)

МДПУ імені Богдана Хмельницького на порозі нових професійних відкриттів та досягнень

Перша зустріч із делегацією відбудеться вже 7-9 жовтня 2019 року в м. Києві в рамках освітнього симпозіуму, на якому плануються виступи керівників ЗВО, ІППО, шкіл; представників Міністерства освіти і науки України; міжнародних експертів із педагогіки та інфо-медійної грамотності; послів США та Великої Британії.

Також учасників чекає дводенний тренінг із інфо-медійної грамотності за методологією IREX, яка є базовою для інтеграції навичок критичного сприйняття в освітні навчальні програми та модулі.

Вітаємо колег з участю у проекті, що фінансується Радою Міжнародних наукових досліджень та обмінів IREX! Сподіваємось на плідну співпрацю та вдалу реалізацію задуманого, отримання безцінного досвіду роботи, перспективу нових професійних відкриттів та досягнень!

Залишити відповідь