З 14 по 18 грудня проходить Зимова академія «Екологічна безпека ЄС та України в контексті кліматичних змін» на базі Сумського національного аграрного університету.

Під час першого дня відбулася презентація проекту Жан Моне Кафедра «Кліматичне лідерство ЄС», де спікер Олена Мельник координаторка кафедри Жана Моне Сумського Національного Аграрного Університету, презентувала особливості проєкту, що розрахований на три роки, мету проєкту та основні завдання. Він направлений на розширення діалогу між представниками влади, академічної спільноти та громадськості на тему екології та змін клімату. Зимову академію організовано за сприяння ЄС в рамках реалізації проєкту Erasmus+ Jean Monnet Chair «EU Climate Leadership» 620031-EPP-1-2020-1-UA-EPPJMO-CHAIR.

Мелітопольський державний педагогічний університет імені Богдана Хмельницького у Зимовій Академії «Екологічна безпека ЄС та України в контексті кліматичних змін» представляє проректор з наукової роботи, доктор педагогічних наук, професор Людмила Москальова.

У під час реалізації проекту передбачено спілкування з представниками Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів, ПРООН в Україні, громадських організацій та фондів, що опікуються проблемами захисту довкілля.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *