Угоду про співробітництво між Головним територіальним управлінням юстиції у Запорізькій області та Мелітопольським державним педагогічним університетом імені Богдана Хмельницького підписали начальник Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області Васильцов Сергій Анатолійович та ректор університету Солоненко Анатолій Миколайович.

Сергій Анатолійович під час робочого візиту зустрівся з керівництвом університету, викладачами та студентами спеціальності «Право». Участь у зустрічі також взяли начальник Мелітопольського міськрайонного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області Власенко Валерій Васильович; головний спеціаліст відділу по роботі з персоналом апарату управління та організаційно – методичній роботі Управління персоналу Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області Поточак Тетяна Сергіївна; провідний спеціаліст відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти Управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області Житняк Людмила Анатоліївна.

Сергій Анатолійович привітав присутніх з ювілеєм університету і подякував за організовану зустріч. На його думку, співпраця з закладами вищої освіти, які готують юристів, дуже важлива. Васильцов С.А. запевнив, що в плані організації практики між ввіреним йому відомством та університетом налагоджено продуктивну співпрацю. Він сподівається, що випускники МДПУ будуть кращими працівниками управління юстиції та запросив майбутніх юристів на роботу.

Розмова Власенка В.В. зі студентами носила професійний і практичний характер. Він дав майбутнім колегам кілька слушних порад і відповів на їхні запитання. Зокрема, закликав студентів якомога раніше починати практичну діяльність, не боятися експериментувати, ставитися до роботи як до мистецтва і цінувати теоретичні знання, які дає академічна освіта. Усі ці поради підкріплювалися прикладами з її юридичної практики.

Житняк Л.А. розповіла про реформування галузі й про модернізацію системи юстиції на всіх рівнях. Вона запросила студентів практикуватися в органах юстиції.

Зустріч завершилася підписанням Угоди про співробітництво. Його метою є взаємодія у сфері освітньої, наукової та інформаційної діяльності.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *