👩🏼‍💻🇺🇦Інформаційний освітній ресурс https://osvita.ua/vnz/rating/42227/ сформував Консолідований рейтинг закладів вищої освіти України 2024 року.

🎓💫Згідно з результатами цьогорічного рейтингу, Мелітопольський державний педагогічний університет імені Богдана Хмельницького продемонстрував НЕЙМОВІРНИЙ ПРОРИВ – ПІДНЯВСЯ НА 6 СХОДИНОК І ПОСІВ 2 МІСЦЕ У ЗАГАЛЬНОМУ РЕЙТИНГУ!

✅2023 РІК – 8 МІСЦЕ!

🚀2024 РІК – 2 МІСЦЕ!

🏛️⭐️Окрім того, Університет незмінно залишається у пʼятірці кращих університетів Запорізької області, посівши і у 2024 році 4 сходинку!

📝‼️Зазначимо, що для укладання Консолідованого рейтингу ЗВО використано відомі рейтинги університетів країни: «Топ-200 Україна», «Scopus» та «Бал НМТ на контракт», кожен з яких використовує важливі критерії оцінювання.

✅🇺🇦Консолідований рейтинг українських університетів 2024 року охоплює результати 235 закладів вищої освіти, а також містить 10 тематичних підрейтингів, у яких визначено найкращі класичні університети, найкращі технічні, аграрні, педагогічні, медичні та мистецькі виші, а також найкращі приватні університети, найкращі виші Києва, регіонів і областей України.

🥳💐Вітаємо професорсько-викладацький колектив Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького із визнанням та вагомим досягненням! 

🇺🇦‼️Працюємо  наполегливо й результативно заради перемоги та миру!