20 лютого 2019 р. в залі засідань Вченої ради університету відбулася «Майстер-студія з науково-педагогічної етики». Це перша зустріч викладачів Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького та Таврійського державного агротехнологічного університету з даного напряму.

Зі вступним словом до представників провідних університетів міста звернулися перший проректор Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького Мальцева І.А. і проректор з науково-педагогічної роботи Таврійського державного агротехнологічного університету Ломейко О. П.

Проректор з наукової роботи Москальова Л.Ю. доповіла про питання академічної доброчесності в МДПУ імені Богдана Хмельницького, розкрила систему роботи університету у даній сфері. Професор кафедри педагогіки і педагогічної майстерності Елькін М.В. освітив питання «Педагогічна майстерність у вищій школі».  Доцент кафедри української мови Пачева В.М. доповіла про деякі аспекти етики педагогічних комунікацій і культури мови. Доцент кафедри психології Шевченко С.В. обрала темою для обговорення «Саморегуляція, як критерій особистісно-професійного іміджу сучасного викладача вищої школи». Доцентом кафедри педагогіки і педагогічної майстерності Ізбаш С.С. було висвітлено питання «Морально-етичні засади у роботі викладача закладу вищої освіти».

Наприкінці майстер-студії викладачі ТДАТУ ставили різні запитання та виявили бажання співпрацювати з проблем, які існують в академічній культурі викладачів закладів вищої освіти.

Інформацію підготував науковий відділ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *