Майстер-клас «Використання паличок Кьюїзенера в корекційно-розвивальній роботі вчителя-логопеда»05 грудня викладачі кафедри дошкільної освіти і соціальної роботи Таган Людмила Володимирівна та Журавльова Лариса Станіславівна провели майстер-клас для здобувачів вищої освіти ІІІ та ІV курсів спеціальності «Дошкільна освіта. Логопедія».

Метою майстер-класу було ознайомити майбутніх логопедів з дидактичним матеріалом – паличками Кьюїзенера як ефективним ігровим засобом корекції порушень в сенсорно-пізнавальному та мовленнєвому розвитку дітей з порушеннями мовлення.

Під час майстер-класу учасники дізналися про етапи та напрямки роботи з паличками Кьюїзенера в корекційно-розвивальній роботі з дітьми з порушеннями мовлення для розвитку їх сенсорно-пізнавальних процесів, корекції мовленнєвих порушень. Слухачі мали змогу власноруч попрактикуватися в застосуванні паличок Кьюїзенера в корекційно-розвивальній роботі з дітьми з порушеннями мовлення під час сенсорних, конструктивних, логічних ігор. Були продемонстровані альбоми зі схемами та роботи дітей з порушеннями мовлення під час ігор, занять з кольоровими паличками.

Інформацію підготувала

старший викладач кафедри дошкільної освіти і соціальної роботи,

вчитель-логопед ЗДО №2 Таган Л.В.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *