Майстер-клас «Особливості корекційної роботи з дітьми з порушеннями мовлення»6 червня співробітниками Центру корекційно-розвивальних технологій (для дошкільного та молодшого шкільного віку) Яковенко І.О. та Солонською А.А. було проведено майстер-клас «Особливості корекційної роботи з дітьми з порушеннями мовлення» для студентів освітньо-професійної програми «Дошкільна освіта. Логопедія».

На майстер-класі здобувачі вищої освіти мали змогу познайомитися з нормою появи голосних і приголосних звуків у дитини в ранньому і пізньому онтогенезі, продемонстровано дихальну гімнастику Стрельникової для дітей із заїканням.

На заході було практично апробовано кінезіологічні вправи на узгодження роботи правої і лівої півкулі головного мозку («Кілечко», «Кулак-ребро-долоня», «Дзеркальне малювання», «Вухо-ніс»), що допомагають покращити пам’ять у дітей з ФФН та ЗНМ. Також цікавими виявилися кінезіологічні вправи на розвиток абстрактного мислення (було продемонстровано два комплекси) для дітей із ЗПР, ДЦП та дизартрією.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *