Майстер-клас на філологічному факультеті9 січня 2020 р. на філологічному факультеті відбувся майстер-клас «Специфіка підготовки учнів-старшокласників до ЗНО з української мови», який провела доцент кафедри української мови Єрмоленко С.І.

На майстер-класі були присутні тридцять учителів мелітопольських шкіл, а також члени кафедри української мови. Із вітальним словом перед учителями виступила декан філологічного факультету Коноваленко Т.В. і завідувач кафедри української мови Митяй З.О.

На майстер-класі Світлана Іванівна розповіла про специфіку і структуру ЗНО з української мови; про лайфаки для підготовки ЗНО з української мови; про нововведення в ЗНО-2020 з української мови; розподіл часу на тестуванні; про різницю між ЗНО та ДПА; про теми, що входять до програми з української мови. Присутні виконували завдання і тести, працювали з картками.

Світлана Єрмоленко на прикладах робіт випускників минулих років розповіла про найбільш поширені помилки та способи їх усунення, а також із учителями розібрали типові завдання. Захід пройшов у теплій та робочій атмосфері.

Ми щиро надіємося на подальшу співпрацю з учителями нашого міста.

Інформацію підготувала Єрмоленко С.І.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *