Майстер-клас «Корекція мовленнєвих порушень у дітей» для вчителів-логопедів, дефектологів шкіл міста Мелітополя9 січня 2020 р. членами кафедри дошкільної освіти і соціальної роботи Журавльовою Л.С., Солонською А.А., Яковенко І.О., Житнік Т.С., в рамках методичної майстерні педагога Нової української школи, було проведено майстер-клас «Корекція мовленнєвих порушень у дітей» для вчителів-логопедів, дефектологів шкіл міста Мелітополя.

На майстер-класі педагоги мали змогу прослухати матеріал щодо психолого-педагогічного супроводу дитини шкільного віку з мовленнєвими порушеннями. У ході практичної частини логопеди та дефектологи мали змогу ознайомитися з характеристиками дітей шкільного віку, що були надані Харківським ІРЦ для встановлення методів роботи з дітьми з особливими потребами. Також у практичну частину майстер-класу ввійшли питання комплексного супроводу дитини з особливими потребами (учасникам було надано симптоматику порушень, що найчастіше зустрічається у шкільному віці, а перед логопедами та дефектологами стояло питання визначення членів психолого-педагогічного супроводу).

Заключною частиною майстер-класу стало виготовлення дидактичного посібника на розвиток дрібної моторики «Новорічний сюрприз».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *