14 січня на базі STEAM-Лабораторії Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького викладачами кафедри інформатики і кібернетики, за підтримки відділу освіти Мелітопольської міської ради, було проведено майстер-клас для викладачів шкіл міста та району із розробки засобів автоматизованого навчання мовою програмування Python.

Майстер-клас проводили випускник кафедри, діючий розробник програмного забезпечення і викладач ІТ-школи Robocode Прядко Андрій і студентка магістратури спеціальності 122 Комп’ютерні науки Горлова Анастасія.

В рамках заходу викладачі шкіл пройшли основи використання мови програмування Python, навчились розробляти автоматизований Чат-бот для месенджеру Телеграм і адмініструвати сервери для автоматизованих ботів.

За результатами майстер-класу кожен з викладачів успішно реалізував бота, якого зможе покращувати та використовувати у своїй професійній діяльності.

Колектив кафедри вдячний всім учасникам за їх сумлінну працю та творче натхнення протягом заходу і вітає всіх із Старим Новим роком! Хай у вашому житті панує любов, а творче натхнення не залишає вас на професійному та життєвому шляхах!