Настав третій день марафону  майстер класів, організованих на цьому тижні викладачами кафедри інформатики і кібернетики Анною  і Олександром  Брянцевими і Анною Чемерис. І знову спеціалізована школа № 25 І-ІІІ ступенів. Тільки цього разу викладачі кафедри гостювали у 2-А класі — класний керівник Світлана Миколаївна Карандаш.

Приємною несподіванкою стало те, що цього разу на викладачів нашого університету очікували, окрім Світлани Миколаївни і учнів 2-А класу, також батьки другокласників —  це мами, які, коли дізналися про незвичну книгу і неординарний майстер-клас, вирішили скласти компанію своїм дітям. Мами та їх діти послухали разом про пригоди Івана Богатиря і з цікавістю роздивилися об’ємні ілюстрації. А поглянути було на що — красиве старовинне місто, страхітливий багатоголовий Змій, красуня Принцеса і багато інших краєвидів і героїв, народжених фантазією і зроблених руками Олександра Брянцева і Анни Чемерис. Після перегляду такої непересічної книги, зрозуміло, що і учні і їх мами з ентузіазмом поставилися до пропозиції зробити об’ємну листівку з героями книги.

Після чого настав момент, коли, нарешті, кожен спробував вирубати за допомогою машинки для вирубки паперове Дерево Життя. І хоча зовні вирубані Дерева виглядали однаковісінько, кожен з двадцяти хлопців і дівчаток був переконаний, що його Дерево особливе, не схоже на інші.

І наші викладачі дизайну, як ніхто, розуміли другокласників — дійсно, коли щось робиш власноруч, воно завжди видається особливим.

Інформацію підготувала Анна Брянцева

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *