12 листопада 2018 р. викладачі кафедри інформатики і кібернетики Анна і Олександр Брянцеви гостювали у 5-А класі комунального закладу «Мелітопольський ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів» Запорізької обласної ради. Було весело і пізнавально! За допомогою дивовижних сторінок об’ємної книги паперового інженера Роберта Сабуди «Pop Up Book: Alice’s Adventures in Wonderland» разом із дітьми пригадали сюжет славнозвісної «Аліси». І не вірте, коли кажуть, що сучасна молодь не читає… Читає!

Після спільного перегляду книги настав час індивідуальної роботи. Ні, не так: кожен учень став Творцем – творив дивовижний світ казки Власноруч. А допомагали йому у цьому герої і конструктив із такого собі паперового конструктора 3D-листівки-сцени серед казкових героїв яких: Червона Королева і Король, Капалюшник і Білий Кролик і … Чеширський Кіт. Попри всі технічні негаразди на кшталт «здається, з клеєм переборщив», «ой, лишенько, не туди приклеїв» тощо, всі раділи, що все вдалося вчасно «реабілітувати і врятувати» і врешті-решт Світ побачив сімнадцять версій розвитку казкових подій) – схожих і водночас різних.

Здавалося б, цікавинки закінчилися. Аж ніяк! Найцікавіше тільки розпочалося. Хіба не цікаво власноруч вирубати з паперу на професійному пристрої паперову фігурку вже рідних героїв: Аліси, Капалюшника чи Кролика? А зробити дизайнерським штампом відбиток тієї чи іншої ілюстрації Джона Теніела? Це був той рідкісний день, коли ніхто не поспішав додому.

Що єднає ці фото? Правильно, гарний настрій, і, це, погодьтеся, чудово!

  

Інформацію підготувала А.Брянцева

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *