13 листопада 2018 р.  викладачі кафедри інформатики і кібернетики Анна і Олександр Брянцеви і Анна Чемерис побували на гостині у 2-Б (класний керівник — Лілія Кравченко) і 3-А (класний керівник —  Людмила Чумакова) класах Мелітопольської спеціалізованої  школи № 25  І-ІІІ ступенів.

Насамперед хлопці і дівчатка разом із сторінками об’ємної книги пригадали сюжет казки «Іван Богатир». Кожний розворот книги викликав нову «хвилю» великого  подиву і щирого захоплення молодших школярів. Упродовж усього перегляду маленькі школярики з нетерпінням очікували на кожний новий розворот книги, щоб на власні очі роздивитися, які ж цікавинки і таємниці той приховує?

Після спільного перегляду книги на питання, чи хочуть вони зробити об’ємну листівку з героями об’ємної книги, відповідь у тридцять голосів була одностайною: «Так!» І Велика Майстерня запрацювала. Тридцять пар маленьких рученят — хлоп’ячих (упевнених у тому, що чоловіки мають працювати швидко) і дівчачих (діючих неквапом, щоб усе було красиво і охайно), почали облаштовувати сцени і шукати на новоутворених «підмостках» місце для  героїв — звитяжного Івана Богатиря, справедливого Короля, красуні Принцесі, Лиходію, який зазнав заслуженого покарання, і багатьох інших героїв.

Емоції не полишали учнів і після завершення зустрічі — вони спішили ділитися своїми позитивними враженнями з усіма — учителями, батьками, які прийшли забирати їх зі школи, учнями інших класів.

Інформацію підготувала Анна Брянцева

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *