17.12.2020 р. відбувся Комплексний державний екзамен з англійської мови та літератури для студентів заочного відділення освітнього ступеня «магістр» спеціальності 014.01 Середня освіта (Українська мова і література).

Іспит став першою формою державної атестації здобувачів вищої освіти, які навчались за  освітньою програмою «Середня освіта. Українська мова і література. Англійська мова і література». Комісія в складі завідувача кафедри української і зарубіжної літератури, доцента Шарової Т.М. (голови), завідувача кафедри української мови, доцента Митяй З.О., в.о. завідувача кафедри германської філології, доцента Денисенко Н.В. та доцента кафедри української і зарубіжної літератури Землянської А.В., представника від стейкхолдерів, заступника директора ЗОШ №13 Ляшок Л.В. оцінювала результати навчання і компетентності випускників з різних іншомовних дисциплін, які вони вивчали в магістратурі (теоретичного і практичного курсів англійської мови, методики її вивчення) та сучасної зарубіжної літератури.

Здобувачі освітнього ступеня «магістр» показали високий рівень володіння іноземною мовою, інноваційними методиками викладання англійської мови на старшому етапі, здатність розбиратись у тих процесах, що відбуваються у світовій літературі, розуміти їх  вплив на літературу різних країн і народів, вміння й навички аналізувати художні тексти з позицій міждисциплінарних досліджень.

Наступним етапом державної атестації здобувачів буде захист наукового проєкту з української мови або літератури, що виконувались у межах наукових тем випускових кафедр.

Інформацію підготувала доцент Землянська А.В.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *