Любіть Україну у сні й наяву, вишневу свою Україну!2 вересня у Навчально-науковому інституті соціально-педагогічної та мистецької освіти було проведено кураторську годину для першого курсу «З Україною в серці».

Цей захід було присвячено до Дня незалежності України. Директор інституту доц. Федорова О.В. у привітальному слові  побажала першокурсникам натхнення та гарних результатів навчання. Олена Василівна розповіла про особливості навчального процесу у педагогічному вузі та презентувала адміністративний склад, завідувачів кафедр, кураторів перших курсів спеціальностей Дошкільна освіта, Соціальна робота, Початкова освіта, Психологія, Хореографія та музична освіта.

З метою залучення першокурсників до активного студентського життя, голова студентської ради Субботіна Юлія та її представники розповіли про акції, заходи, конкурси, що відбуваються у Мелітопольському державному педагогічному університеті. Окрім того, задля виявлення талантів студентів, Субботіною Ю. було розроблено та роздано анкети.

Після зустрічі куратори провели ознайомлювальні екскурсії для представників своїх кураторських груп.

Залишити відповідь