Любіть Україну у сні й наяву, вишневу свою Україну!2 вересня у Навчально-науковому інституті соціально-педагогічної та мистецької освіти було проведено кураторську годину для першого курсу «З Україною в серці».

Цей захід було присвячено до Дня незалежності України. Директор інституту доц. Федорова О.В. у привітальному слові  побажала першокурсникам натхнення та гарних результатів навчання. Олена Василівна розповіла про особливості навчального процесу у педагогічному вузі та презентувала адміністративний склад, завідувачів кафедр, кураторів перших курсів спеціальностей Дошкільна освіта, Соціальна робота, Початкова освіта, Психологія, Хореографія та музична освіта.

З метою залучення першокурсників до активного студентського життя, голова студентської ради Субботіна Юлія та її представники розповіли про акції, заходи, конкурси, що відбуваються у Мелітопольському державному педагогічному університеті. Окрім того, задля виявлення талантів студентів, Субботіною Ю. було розроблено та роздано анкети.

Після зустрічі куратори провели ознайомлювальні екскурсії для представників своїх кураторських груп.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *