1 червня 2021 р. для дітей с. Терпіння було проведено розважально-ігровий інтерактив до Дня захисту дітей, підготовлений студентсько-викладацьким колективом кафедри дошкльної освіти і соціальної роботи, в рамках діяльності лабораторії духовно-морального виховання МДПУ імені Богдана Хмельницького.

Чудовий настрій усім присутнім дарували веселі герої – Ковбой, Мальвіна, Пірат і Фея, які пропонували дітям на кожній станції розв’язати музичні, спортивні та інтелектуальні завдання. І дівчата, і хлопці були у захваті від таких ігрових дій, їм вдавалося все дуже легко, адже кожна команда діяла під керівництвом звірят-наставників – двох Віслючків та Тигреня.

Таке органічне поєднання творчих номерів, підготовлених самими дітьми, розважальних конкурсів та ігор від наших студентів (Пімаренко Юлія, Ганжа Тетяна, Середник Інна, Бабенко Крістіна, Чудакова Влада, Ковтун Наталя, Кравченко Дар’я, Петрушечкіна Анастасія) та викладачів (Жейнова С.С., Солонська А.А., Єрьоміна Л.Є.), а також народного театру ляльок “Багряні вітрила” – створили атмосферу радісних емоцій та яскраво-літній настрій.

Від керівника відділу освіти молоді та спорту Терпінівської сільської ради Мелітопольського району Запорізької області Олексія Борденюка наші студенти отримали подяки за активну громадську позицію, чуйне ставлення до підростаючого покоління та з нагоди Міжнародного дня захисту дітей.

По завершенні свята абсолютно усі учасники здобули позитивні емоції, енергічний заряд та натхнення.

Інформацію підготувала доцент кафедри дошкільної освіти і соціальної роботи Єрьоміна Л.Є.