З метою набуття професійних компетентностей та в рамках програми літнього стажування за кордоном  студенти  ІІІ курсу ННІСПМО Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького проходили літню виробничу практику  у Туреччині.

На курортах Туреччини вони працювали дитячими педагогами-аніматорами і організаторами дитячого відпочинку в готелях з червня по жовтень 2018 року. Але перш ніж потрапити на роботу студенти проходили ретельний відбір. Роботодавці особливу увагу приділяла підбору студентів-аніматорів, які б мали  якісну професійну та фахову підготовку, ґрунтовні та глибокі теоретичні знання з педагогіки та практичної психології, практичні вміння та навички роботи з дітьми різних вікових груп, уміння створювати доброзичливе середовище, знаходити індивідуальний підхід до кожної дитини та найголовнішим критерієм було вміння вільно володіти іноземною мовою для комунікації з персоналом, відпочиваючими та їх дітьми.

Студентка 315-с групи Бик Наталя проходила виробничу практику в готелі «SELECTUM» м. Белек. У роботі з дітьми вона широко використовувала підготовлені заздалегідь різноманітні наочні матеріали, проводила різні виховні та ігрові заходи (рухливі ігри, вправи й ігри на розвиток мислення, уяви, уваги, спостережливості тощо). Намагалася виховувати у малечі командний дух і повагу одне до одного. Наталя зазначила, що не кожен аніматор може знайти спільну мову з дітьми, тим паче, не кожен здатен їх розвеселити. Діти бувають різними, одні хочуть побіситися, а інше не мають гарного настрою, але ти повинен за будь-яких умов провести хорошу програму. Тому для професії аніматора потрібно бути не лише веселим та вигадливим, а й дуже зібраним, уважним, комунікабельним, стриманим і толерантним. Треба завжди бути готовим до неочікуваних ситуацій, вміти швидко перелаштовуватися, не випустити жодної дитини з поля зору, тому дуже важливо працювати у команді з тими, хто так само як ти, любить свою роботу і щиро намагається внести щось від себе.

Під час проходження практики студенти набули практичного досвіду у роботі з дітьми різних вікових груп, національностей, віросповідань, темпераментів і звичаїв та  спілкуванні англійською мовою, а також мали можливість поєднувати працю і відпочинок та втілювати у життя свій творчій потенціал.

Інформацію підготували:

Бик Наталя, студентка 4 курсу ННІСМО та керівник практик університету – старший викладач Т.В.Копилова

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *