Успішне складання сесії студентами у Вищій лінгвістичній школі (WSL)

Літня сесія у Вищій лінгвістичній школі (WSL)У липні студенти Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького успішно пройшли навчання та склали сесію за програмою Подвійний диплом у Вищій лінгвістичній школі (WSL) м. Ченстохова, Польща, а також отримали свої сертифікати.

Навчатися у Вищій лінгвістичній школі можуть як студенти денної, так і заочної форми навчання бакалаврату та магістратури за наступними напрямами:

– бізнес-англійська мова – основи економіки і менеджменту;

– бізнес-німецька мова – основи економіки і менеджменту;

– початкова освіта та дошкільне виховання;

– соціальна педагогіка і управління безпекою;

– економіка.

В рамках реалізації даної програми, навчання проводиться у форматі Літніх та Зимових шкіл, під час яких здобувачі вищої освіти відвідують лекції, практичні заняття та бази практик за фахом. Також, паралельно із навчанням за освітньою програмою, інтенсивно вивчається польська мова.

Університет видає студентські квитки, що дозволяють подорожувати на території усього ЄС зі знижками, чим і почали користуватися студенти цього року.

По завершенню навчання, після захисту дипломних робіт, видається польський диплом, який визнається на всій території ЄС та  в Україні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *