16 жовтня 2018 року на базі Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника продовжив роботу літературно-освітній воркшоп  «Інноваційні підходи у філологічній освіті», організований спільно кафедрою професійної освіти та інноваційних технологій цього закладу освіти та кафедрою української і зарубіжної літератури Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького.

Доцент Шарова Т.М. представила у доповіді масові відкриті онлайн-курси та розкрила особливості формування професійних компетентностей шляхом їх використання у неформальній освіті.

Доцент Землянська А.В. ознайомила із особливостями використання електронних засобів навчального призначення під час викладання філологічних дисциплін та представила методику проведення інтермедіальних зв’язків на уроках літератури.

Професор ПНУ ім. В. Стефаника Деркачова О.С. розповіла про інклюзію в літературі, особливості роботи педагога з дітьми з особливими потребами і роботу в класі, де є такі діти, про розуміння їх через літературу та завдяки таким текстам.

Аспірантка ПНУ ім. В. Стефаника, тренер НУШ Дибовська О.В. провела майстер-клас з інтерактивних форм роботи з текстом. Студенти й викладачі обох університетів, учителі та учні шкіл спробували себе в читанні з передбаченням, побували представниками різних країн, захищали творчі проекти зі створення каліграм за художнім текстом тощо. Дружня творча атмосфера згуртувала всіх присутніх, дозволила швидко опановувати художні тексти та формувати фахові компетентності майбутнього вчителя.

За результатами воркшопу всі учасники отримали сертифікати.

Ректорові МДПУ імені Богдана Хмельницького було передано подяку від адміністрації ПНУ ім. В. Стефаника за підтримку в проведенні заходу, який розвиватиме активну позицію студентської свідомості та сприятиме вихованню молодого покоління в дусі соціальної відповідальності, патріотизму та духовності.

Інформацію підготували доц. Шарова Т.М., доц. Землянська А.В.

Залишити відповідь