18 грудня 2018 р. в стінах Приазовського районного Будинку культури пройшов міжрайонний учнівський фестиваль гумору «Юніорська Ліга Педа» від Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького.

Університет в Запорізькій області організовує ігри «Ліги Сміху», які охоплюють 4 райони: Приазовський, Мелітопольський, Якимівський, Веселівський і місто Мелітополь. В кожному з цих районів відбудеться повноцінний сезон ігор КВК й першого квітня 2019 року в Мелітополі відбудеться суперфінал ігри, судити яку будуть учасники українскої Ліги Сміху. Команди матимуть змогу виступити на одній сцені із зірками телевізійного проекту.

Сьогодні креативні й талановиті школярі Приазовського району показали справжній клас гумору. Команди «7+1» Богданівського НВК, «SOS» Нововасилівського ОНЗ «Гармонія», «Тусовка» Анно-Опанлинського НВК відмінно зіграли в першому півфіналі Молодіжної ліги. Гра складалася з таких конкурсів – візитка, розминка і музичне домашнє завдання.

За підсумками змагань у фінал вийшли команди з Богданівки та Нововасилівки. У якості подарунка переможці відвідають боулінг-клуб «Шторм» (м. Мелітополь). Надалі їм доведеться готуватися до фіналу і суперфіналу Ліги ПЕДу.

https://bit.ly/2SYv1nU

Залишити відповідь