Саме сьогодні і саме тут! Хочемо презентувати Вам доробок Лабораторії психології здоров’я Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького.

Видання є збіркою унікальних творів психолінгвістичного характеру, серед яких притчі-казки й оповідання для дорослих, які виховують дітей з особливими потребами, а також оповідки для незвичайних малюків.

Автори (Матвієнко Наталя, Прокоф’єва Олеся, Гармаш Олена, Гармаш Аліса) прагнуть поліпшити емоційний стан не лише батьків таких дітей, а й дорослих, які з ними працюють в умовах інклюзивної освіти. Підбірка творів має на меті формування позитивного настрою шляхом усвідомлення того, що унікальність є однією з граней норми.

Казки й оповідання сприятимуть вихованню толерантного ставлення всіх дітей та їхніх батьків до дітей з особливими потребами та організації дозвілля сучасної родини засобами казкотерапії.

Матеріали збірки також стануть у нагоді сім’ям, які виховують дітей з особливими потребами, а також широкому колу читачів.

Казки-притчі та оповідання для дітей і дорослих, а також рекомендації до них, опублікованo за фінансової підтримки Міністерства освіти і науки України в межах виконання наукової теми «Розробка методології психолого-педагогічного супроводу сімей, які виховують дітей з особливими потребами» (номер держреєстрації 0119U002003).

Видання безкоштовно буде передано в Інклюзивно-ресурсні центри, заклади освіти і громадські організації, з якими співпрацює Лабораторія психології здоров’я .

Щиро дякуємо талановитій художниці Наталці Красиній і уважному коректору Наталці Мажарі!

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *