КВЕСТ «PSYCHOLOGY FUN»Один із найвидатніших психологів позаминулого сторіччя Жан Піаже зазначив, що через сто чи сто п’ятдесят років психологія посідатиме одне із провідних місць серед усіх існуючих наук. Сьогодні ми впевнено можемо сказати, що його слова стали реальністю, адже психологія – наука, яка дуже бурхливо розвивається та сміливо проникає в усі сфери  життєдіяльності людини.

25 квітня 2019 року в рамках Тижня психології, викладачі кафедри психології Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького, підготували та провели надзвичайно захоплюючий захід – КВЕСТ «PSYCHOLOGY FUN». Квест – це командна інтелектуальна гра, мета якої  – сприяти розширенню знань у галузі психології, розвитку пізнавальних інтересів, адаптаційного потенціалу, інтелектуальних здібностей, спонукати до самоосвіти й самовдосконалення, а головне згуртованості та єдності на шляху досягнення результату.

У квесті прийняли участь студенти 1курсу, 318 групи спеціальності 053 Психологія  – команди «Френди Фрейда» та «Мозковий штурм». У проведені заходу активно допомагали студенти 4 курсу 315 групи, студенти хіміко-біологічного факультету 127-2х групи. Перед учасниками ставилися найрізноманітніші завдання, які сприяли реалізації  витримки, активності, креативності, командного вирішення. На кожній станції учасників чекали різноманітні перешкоди – завдання, виконуючи які вони отримували підказку та ключ до скарбниці «з гроалем знань».

Наші учасники, мандруючи аудиторіями рідного університету, вирішували практичні завдання, відгадували анаграми та загадки, аналізували відео з психологічним експериментом, за ключовими словами визначали психологічні теорії розвитку особистості, давали «мудрі поради», демонстрували знання основ невербального спілкування, термінології та біографій видатних вчених та ін. За результатами гри студенти пройшли «посвяту у психологи» та отримали солодку винагороду, а головне – величезну кількість позитивних вражень, дружні усмішки, можливість творчого самовираження, командну підтримку та впевненість у вірному виборі майбутньої професії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *