Круглий стіл-презентація, присвячений до Дня ґрунтів та Дня вічнозелених рослинЗбереження природи – одна з найважливіших сучасних проблем людства. 5 грудня у світі відзначають Всесвітній день ґрунту, який справедливо називають головним багатством держави та планети, 19 грудня – День вічнозелених рослин. Ці грудневі заходи мають щорічний характер.

11 грудня 2019 р. науково-педагогічними працівниками кафедри ботаніки садово-паркового господарства і студентами хіміко-біологічного факультету проведено круглий стіл-презентацію, присвячений Всесвітньому дню ґрунтів (5 грудня) та вічнозелених рослин (19 грудня).

Гостями заходу стали вчителі та учні Мелітопольської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №22 Мелітопольської міської ради Запорізької області.

Проведення Всесвітнього дня ґрунту та вічнозелених рослин має за мету підвищення обізнаності людей про важливість збереження ґрунтів, рослин в нашому житті. Присутні з зацікавленістю переглянули запропоновані їм презентації, відеоролики та взяли участь у пізнавальній вікторині.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *