17 грудня 2020 р. старший викладач кафедри інформатики і кібернетики Ірина Наумук провела онлайн-воркшоп «Фактчекінг та перевірка даних у реаліях сучасного інформаційного середовища» для молоді міста Мелітополя. Учасникам воркшопу спочатку будо запропоновано огляд можливих маніпуляцій в інформаційному середовищі, основ фактчекінгу і конкретних варіантів грамотного споживання інформації. У другій частині заходу, відповідно до його форми, було організовано створення творчих звітів у невеликих групах. Під час воркшопу використовувались сучасні віртуальні технології, які дозволили учасникам розвинути вміння упевненої навігації як в інформаційному, так і в цифровому просторі.

Щиро дякуємо заступнику начальника управління молоді та спорту Мелітопольської міської ради Запорізької області Тетяні Несват за підтримку і допомогу у проведенні заходу!

Захід організовано командою МДПУ імені Богдана Хмельницького і ГО «Ком’юніті плюс» грантової програми Хабу інфомедійно-грамотних громадян, створеного в рамках проекту Міжнародної ради наукових досліджень IREX «Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *