Креативно і яскраво пройшов фінал Юніорської Ліги Педу в Приазовському районіСьогодні у Будинку культури гостинної Гірсівської громади провели завершальний етап міжрайонного учнівського фестивалю гумору «Юніорська Ліга Педу» у Приазовському районі. На сценічному ринзі взялися до бою завзяті юні гумористи – чотири переможці першого етапу: «7+1» Богданівського НВК, «SOS» Нововасилівського ОНЗ «Гармонія», «Мега Стар» Чкалівського НВК I-III ступенів, «Діти моря» Степанівської Першої ЗОШ I-III ступенів. Команди змагалися у конкурсах – візитівка, розминка і відео-домашнє завдання. Журі оцінювало гумор, оригінальність текстів і номерів, виконавську майстерність, режисерську роботу, відповідність заданій тематиці та інше. Усі діти надзвичайно яскраві, талановиті та артистичні. 

За результатами гри, кращим актором визнано Ігора Ярошенко зі Степанівки Першої, а кращою актрисою стала Вікторія Колодіна із Нововасилівки. Перемогу у фіналі Юніорської Ліги Педа отримала команда «Мега Стар» із с. Чкалове. Вже 15 травня хлопці та дівчата цієї команди будуть відстоювати честь Приазовського району під час Супер-фіналу, який відбудеться у Мелітопольському державному педагогічному університеті ім. Б. Хмельницького, за участі зірок телевізійного шоу. Усі команди, які брали участь у фіналі, матимуть змогу поїхати на цей захід у якості вболівальників.

Ще одним приємним подарунком від районної влади для команди-переможця стане екскурсія до м. Бердянськ. Діти відвідають дельфінарій, зоопарк, погуляють набережною. Гарні враження, море позитиву та цікаве спілкування нашим гумористам буде забезпечено!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *