Коучінг «Тварини Червоної книги України».Усі тварини, які нас оточують, надзвичайно унікальні та неповторні. Багато з них сьогодні дуже малочисельні та потребують охорони, оскільки знаходяться на межі повного зникнення. Червона книга України налічує 542 види тварин і 826 видів рослин та грибів. У рамках Тижня екологічної освіти (24.04.2019р.) зі студентами ННІ СПМО проводився Коучінг «Тварини Червоної книги України».

Зі вступним словом до учасників звернулась куратор Студентської наукової лабораторії «Екологічна освіта для сталого розвитку» Ю.О. Саєнко.

Молоді науковці провели вікторину «Що ви знаєте про Червону книгу України?», учасники заходу продивилися фотосушку на тему «Червона книга Запорізької області» та відгадали екоребуси.

У коучінгу брали участь студенти ІІ-ІІІ курсів нашого Інституту та члени Студентської наукової лабораторії «Екологічна освіта для сталого розвитку».

Необхідно проводити якомога більше подібних заходів для формування екологоорієнтованих цінностей у здобувачів вищої освіти.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *