Коучинг «Навчай та вчись по-новому!»7 червня у Мелітопольському державному педагогічному університеті імені Богдана Хмельницького в рамках ІІ Всеукраїнської науково-практичної конференції з міжнародною участю «Особистісно-професійний розвиток учителя Нової української школи: світові освітні практики, український контекст» викладачами кафедри початкової освіти та тренерами, запрошеними на захід, був проведений коучинг «Навчай та вчись по-новому!»

Захід проведено з метою активізувати творчий потенціал майбутніх вчителів початкових класів; стимулювати бажання здобувачів вищої освіти впроваджувати інтерактивні стратегії та прийоми під час проходження практики; удосконалити знання, уміння й навички студентів в організації різних видів педагогічних інновацій; переконати майбутніх вчителів початкових класів у необхідності змін у процесі подальшої роботи в освітньому середовищі з метою гармонійного розвитку дітей.

Цільовою аудиторією стали майбутні та практикуючі вчителі початкових класів.

Програма заходу:

1. Правила коучингу.

2. Знайомство з учасниками.

3. Гра «Пригадати все».

4. Робота в групах «Педагогічне моделювання»:

1 група (Портрет «Сучасний учень початкових класів»).

2 група (Скласти рекламу «Сучасний учитель початкових класів»).

3 група (Створити фішбоун «Сучасний освітній процес в початковій школі»).

5. Методичні прийоми роботи з інтерактивною дошкою (модератор: Таблер Тетяна Іванівна – асистент кафедри математики та фізики МДПУ).

6. Центр українсько-польського проекту «Scottie Go!» (модератор: Кондратович Альона Миколаївна – вихователь-методист закладу дошкільної освіти Новокаховської ясла-садка № 7 міської ради).

7. Центр творчості «Імбирне печиво!» (тренер: Колесникова Інна Вікторівна – вчитель початкових класів Якимівської гімназії).

8. Центр «STEM-освіта» (тренери: Саєнко Юлія Олександрівна – майстер-тренер з освіти для демократичного громадянства та освіти з прав людини і розвитку громадянських компетентностей швейцарсько-українського проекту «Розвиток громадянських компетентностей в Україні – DOCCU» з курсу «Формування громадянських компетентностей у майбутніх учителів початкової школи» для викладачів педагогічних вищих навчальних закладів, що здійснюють підготовку за галуззю знань «Освіта» спеціальністю «Початкова освіта», асистент кафедри початкової освіти МДПУ та Старшова Світлана Костянтинівна – вчитель вищої категорії, вчитель початкових класів КЗ Чорноземненська ЗОШ І-ІІІ ступенів Якимівської сільської ради Запорізької області).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *