15 -17 лютого 2019 р. студентка 3 курсу філологічного факультету Дуднік Катерина взяла участь у семінарі «Я-громадський діяч» на якому зібралися громадські активісти і представники університетів (Таврійський національний університет імені В. І. Вернадського, Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія, Харківський національний університет імені В.Н.Каразіна, Національний політехнічний університет у Вірменії (м.Єреван) тощо).

Організатором семінару виступила Українська студентська спілка спільно з Представництвом Фонду Конрада Аденауера в Україні.

В перший день учасників семінару зустрів надзвичайний і повноважний Посол Вірменії в Україні. Він говорив про важливість зв’язків між країнами і підкреслив, що Вірменія завжди рада українським друзям.  Також виступали з промовою керівниця Представництва Фонду Кондрата Аденауера в Україні-Габріеле Бауманн та голова Української Студентської Спілки – Беніамін Бабаджанян.

Учасники семінару вивчали теоретично і практично комунікаційні навички, брали участь у панельній дискусії «Суспільна діяльність-досвід молодіжних організацій Вірменії», як бути ефективним громадським активістом, проектний менеджмент і фандрайзинг для молодіжних організацій, молодіжна політика в Україні.

Навчаючись ці три дні учасники відчули натхнення, силу і впевненість у  власних можливостях.

«Кордони здатні розширюватися! – зазначила Катерина. – Чому я так пишу? Бо відчула це на собі!»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *