04 жовтня 2022 р. комісія з питань академічної доброчесності та запобігання плагіату в освітній діяльності МДПУ імені Богдана Хмельницького взяла участь у Форумі академічної доброчесності, який організовано сервісом Unicheck спільно з Національним агентством із забезпечення якості освіти.

Головною темою заходу стали проблеми забезпечення академічної доброчесності у вищій освіті в умовах кризи. Організатори заходу мали за мету показати освітянам шляхи підтримки академічної доброчесності в складних ситуаціях, коли життя та освіта можуть змінюватися дуже швидко.

Під час Форуму з доповідями виступили фахівці з українських та міжнародних освітніх установ, які активно беруть участь у розвитку академічної доброчесності – Андрій Бутенко, Іван Назаров, Артем Артюхов, Loretta O’Donnell, Наталія Піпа.

Доповідачі поділилися досвідом та напрацюваннями у забезпеченні сталого розвитку академічної доброчесності в Україні, корисними кейсами для ефективного дотримання академічної доброчесності під час кризових ситуацій.

Доброчесність у закладах вищої освіти має зберігатися у будь-яких умовах навчального процесу.