23 квітня 2021 року на платформі Zoom здобувачі філологічного факультету Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького взяли участь у V турі Всеукраїнської студентської олімпіади з медіаграмотності «Фейкотрощі», організатором якої виступив фактчек-проєкт «Без Брехні», на чолі з експертом-фактчекером Олександром Гороховським.

Змагання проходило у новій системній формі засвоєння знань та навичок з медіаграмотності, а саме – у форматі брейн-рингу. До участі у проєкті були залучені навчальні заклади, де активно впроваджується медіаграмотність та реалізуються різноманітні програми від інших організацій, що займаються медіапросвітницькою діяльністю.

Окрім нашої команди в олімпіаді брали участь представники Прикарпатського національного університету імені В. Стефаника, Маріупольського державного університету та Університету Державної фіскальної служби України.

Участі у змаганнях передувала ретельна підготовка: здобувачі вивчали методичні матеріали, умови, проводили тестові ігри для кращого розуміння правил.

Команду «Fakehunters», яка посіла почесне 3-тє місце у півфіналі, представляли здобувач ІІІ курсу Родіон Скобліков (капітан), здобувачі І-го курсу – Єлизавета Прощенкова, Валерія Смолякова, здобувачі ІІ-го курсу – Анастасія Стрельніченко, Вікторія Множинська та здобувачка ІІІ-го курсу – Тетяна Колодіна. Куратором команди виступила викладач кафедри методики викладання германських мов Єпіфанцева Лариса Анатоліївна, яка готувала та супроводжувала команду, а також брала участь у ролі спостерігача під час змагань.

Гра складалася з 5-ти раундів, у кожному з яких учасникам було надіслано гугл-форму з 6-ма запитаннями. На відповідь гравці мали 8 хвилин. З кожним раундом напруження зростало й емоції переповнювали не тільки учасників, але й їх кураторів.

Студенти отримали колосальне задоволення від гри й сподіваються наступного року також взяти участь у подібній олімпіаді, але вже в офлайні.

Залишити відповідь