Викладачі кафедри дошкільної освіти і соціальної роботи пишаються тим, що серед наших студентів навчається одна з п’яти Мелітопольських Майстрів Гри «Світ Громад» (рівень І) – Чудакова Влада (Спеціальність 231. Соціальна робота. Освітня програма «Соціальна робота. Соціальна педагогіка»), яка в рамках Грантової програми від Світ Громад «#СвітГромадУмоїйГромаді» (березневий спринт) здобула сертифікат за успішне проходження курсу. 

Майстер презентувала свої здобутки, граючи разом зі своїми одногрупниками, а також з дівчатами спеціалізації Християнська етика.

В ігровому процесу Влада поділилася цікавим досвідом, розповідаючи про інтерес, що був викликаний саме ігровою механікою. Захопливим є максимальне наближення ігрових дій до реального життя, адже перемогти у грі можна лише завдяки наявності спільної мети та руху до її досягнення.

Здобувачі вищої освіти прокачали такі компетентності:

– фінансову грамотність (вміння робити фінансові розрахунки), податкова культуру (вміння контролювати використання спільних коштів), а також політичну культуру (вміння робити свідомий політичний вибір);

– критичне та творче мислення, алгоритм співпраці, комунікативні навички, а також вміння уважно сприймати та швидко аналізувати нову інформацію;

– гнучкість, ініціативність, соціальну взаємодію, продуктивність та лідерств.

Інформацію підготувала Лілія Єрьоміна, Влада Чудакова

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *