Колектив Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького висловлює щирі співчуття рідним і близьким Хорошилової Таміли Іванівни з приводу її смерті.

Таміла Іванівна розпочала свою трудову діяльність у 1959 році інженером дослідно-конструкторського бюро синтетичних продуктів.

З 1959 по 1983 рр. працювала старшим інженером, керівником групи дослідно-конструкторського бюро синтетичних продуктів, начальником науково-дослідної лабораторії, старшим викладачем, доцентом кафедри технології високомолекулярних з¢єднань і фізичної хімії, завідувачем науково-тематичним відділом, доцентом кафедри технології основного органічного та неорганічного синтезу.

Закінчила Дніпропетровський хіміко-технологічний інститут імені В.Е.Дзержинського у 1959 році.

З 1984 р. до 2015 р. працювала в Мелітопольському державному педагогічному університеті доцентом, професором, завідувачем кафедри. Останню посаду Таміла Іванівна займала з 1991 р. по 2005 р.

Таміла Іванівна мала 38 авторських свідоцтва та винаходів, 2 патенти України, понад 300 наукових публікацій. В 1998 році указом Президента України було присвоєно почесне звання «Заслужений працівник народної освіти України».

Колектив університету запам’ятав Тамілу Іванівну як досвідченого викладача та науковця, щиру і відкриту особистість, гарну людину, ладну прийти на допомогу тим, хто її потребує, підтримати колег.

Важко знайти слова втіхи, коли зупиняється серце людини, яка була найголовнішою в житті, проте світлі спогади про тих, хто залишив по собі добрі справи та чесно прожив своє життя, завжди будуть сильніші.

Поділяємо біль та горе рідних!

Вічна і світла пам’ять!